Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Driton Zenku"

U bë nami për praninë e Fevziut, Haxhiut, Buzhalës e Kelmendit në Kuvend!

U bë nami për praninë e Fevziut, Haxhiut, Buzhalës e Kelmendit në Kuvend!

Opinion: Driton Zenku Si në çdo eveniment tjetër me rëndësi, mediumet tentojnë të nxjerrin një lajm më tepër dhe që do të dallonte nga raportimet e mediave të tjera. Edhe në ceremoninë e votimit të qeverisë teknike në Kuvendin e

Read Full Article
Zenku: Mosmbajtja e premtimit për kryeministrin, do të zbehte besimin e BDI në elektorat!

Zenku: Mosmbajtja e premtimit për kryeministrin, do të zbehte besimin e BDI në elektorat!

”Zenku: Mosmbajtja e premtimit për kryeministrin, do të zbehte besimin e BDI në elektorat”, kështu vlerëson gazetari Driton Zenku. “Po të kishte ngelur bosh korniza e vendosur në mes dhe BDI të mos kishte mundur të mbante premtimin elektoral për

Read Full Article
Mirush Kabashi – Ikonë për së gjalli, legjendë në përjetësi | Dokumentar

Mirush Kabashi – Ikonë për së gjalli, legjendë në përjetësi | Dokumentar

Të mërkurën në mbrëmje me fillim prej ora 21:00 në platformën sociale të Flaka, Gostivari Sot, Flaka Tv dhe Flaka Media Group në Facebook dhe Flaka në Youtube, do të transmetohet premiera e dokumentarit: Mirush Kabashi – Ikonë për së

Read Full Article
Podcast nga Driton Zenku: Tanja, shqiptarët dhe Kosova

Podcast nga Driton Zenku: Tanja, shqiptarët dhe Kosova

Podcast nga Driton Zenku Tragjedia që i ndodhi familjes Gjorçevska, për të satën herë dëshmoi predispozitën e qarqeve të caktuara në shoqërinë tonë, për të etiketuar rastet me prapavijën etnike. Ngjarja me zhdukjen dhe më pas gjetja e trupit të

Read Full Article
E ftuan për ta qortuar, Podcast nga Driton Zenku

E ftuan për ta qortuar, Podcast nga Driton Zenku

Podcast nga Driton Zenku Avioni me të cilin po udhëtonte ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov, u detyrua të fluturonte mbi Turqi dhe Greqi për të arritur në Maqedoni të Veriut, pasi Bullgaria nuk lejoi që ai të kalonte mbi

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare