Back to homepage

Etiketë "Opinion"

Të frikohen edhe kur nuk je në mesin e të gjallëve, Nelson Mandela i Evropës

Të frikohen edhe kur nuk je në mesin e të gjallëve, Nelson Mandela i Evropës

Të frikohen edhe kur nuk je në mesin e të gjallëve, Nelson Mandela i Evropës 🇪🇺 🔵 Çmimi Saharov, Parlamenti Evropian – Viti 1991 Adem Demaçi në vitin 2016 u shpall “Doctor Honoris Causa”, nga Universiteti i Tetovës dhe nuk

Read Full Article
Kur Arben Taravari punonte për ta bashkuar opozitën, këta të opozitës shkonin bëheshin pjesë e shumicës

Kur Arben Taravari punonte për ta bashkuar opozitën, këta të opozitës shkonin bëheshin pjesë e shumicës

Shkruan: Abedin Bilalli Kur Arben Taravari punonte për ta bashkuar opozitën për ta rrëzuar BDI-në, këta të opozitës së sotme duke qenë në bisedime me të, shkonin bëheshin pjesë e shumicës. Kur Arben Taravari shkoi deri aty që të ulet

Read Full Article
Ditëlindja e Artan Grubit, Shefit të kabinetit të Ali Ahmetit e zv.kryeministrit të parë të Maqedonisë së Veriut

Ditëlindja e Artan Grubit, Shefit të kabinetit të Ali Ahmetit e zv.kryeministrit të parë të Maqedonisë së Veriut

Sot më 7 Qershor 2023, Shefi i Kabinetit e bashkpunëtori shumë vjeçar i Shokut e bashkeveprimtarit tim Ali Ahmeti, Miku im i nderuar Artan Grubi, e ka ditëlindjen!22 vjet pas përfundimit të luftës së UÇK-së e pas nënshkrimit dhe arritjes

Read Full Article
Derëtari i Korridorit 8

Derëtari i Korridorit 8

Shkruan Driton Zenku Portier ka dy nënkuptime. Personi që është i angazhuar si rojë te porta e një ndërmarrjeje apo institucioni tjetër, dhe lojtari në lojën e futbollit dhe disa sporte të tjera i cili mbron portën e skuadrës së

Read Full Article
Pse Ali Ahmeti eshte lideri i vetem i sigurte nder shqiptaret?

Pse Ali Ahmeti eshte lideri i vetem i sigurte nder shqiptaret?

Pse Ali Ahmeti eshte lideri i vetem i sigurte nder shqiptaret? Shkruan Berat Buzhala Prej krejt politikaneve shqiptare, qe per momentin kane pozita te nalta shteterore ne Shqiperi, Kosove, Mal te Zi dhe Maqedoni, qiky Berat Buzhala notat maksimale ia

Read Full Article