A ishte kundër mbajtjes së tubimit në sheshin Skenderbue, lideri PDT: Turp, shpifje e ulët e opizitës!

” Fronti Europian pjesë e të cilit është dhe partia turke TDP e Bejxhan Iljaz nuk ka pranuar që tubimi i sotëm të mbahet në sheshin Skenderbe në Shkup”, raportoi sot jozyrtarisht portali në gjuhën shqipe Zhurnal nga Shkupi. Sipas portalit,

Read Full Article

PDT hap shtabin në Gostivar. Të pranishëm Ahmeti, Xhaferi e Osmani

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ai i PDT-së, Bejxhan Iljas, kryeministri Talat Xhaferi dhe kandidati për president i Frontit Europian, Bujar Osmani, morën pjesë në hapjen e shtabit zgjedhor të PDT-së në Gostivar. ”Bashkë me kryeministrin Talat Xhaferi, liderin vizionar

Read Full Article