Back to homepage

Etiketë "Luana Vjollca"

Publikohet foto e Luana Vjollcës me të dashurin nga pushimet

Publikohet foto e Luana Vjollcës me të dashurin nga pushimet

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, ka disa ditë prej kur ka nisur pushimet. Si destinacion ajo ka zgjedhur Spanjën. Por këto pushime ajo si duket nuk është duke i kaluar vetëm. Një foto që po qarkullon në

Read Full Article