Kthehu në faqen kryesore

Tag "Soni Malaj"

Soni Malaj me top në dorë. A tenton të shënon gol në portën e kundërshtarit? Përditësuar

E famshmja dhe interpretuesja e hiteve të dy dekadave të fundit, Soni Malaj shpesh na befason me paraqitjet e saja. Si vendi, kuvendi. Soni paraqitet nga një rezidencë të bukur në prapavijë me një fustan tërheqës e me top në

Read Full Article

Soni Malaj në Prishtinë

Këngëtarja e famshme shqiptare Soni Malaj vazhdon të mbajë në fokus vëmendjen e opinionit. Tërheqëse e me linja trupore fantastike Soni vazhdon të mbretëron skenën për më shumë se dy dekada. Së fundmi, Soni është shfaqur në një eveniment në

Read Full Article